istanbultezhazirlamamerkezi@gmail.com
0533 466 78 80
 
ADRES
Bağdat Cad. Maltepe / İSTANBUL
TELEFON
0533 466 78 80
E-POSTA
istanbultezhazirlamamerkezi@gmail.com
SÜREÇ NASIL İŞLER
tez yardım isteğinizi bizi arayarak yada mail yoluyla bildirdiğinizde konusunda uzman hocalarla iletişime geçeriz. konferans yöntemiyle görüştürürüz sizi, karar verdiğinizde çalışma size mail yoluyla gönderilir.
DOKTORA TEZ DANIŞMANLIĞI
doktora tez danışmanlığı, doktora eğitimi, almak isteyen öğrenciler için hazırlanan bir proğramdır. buradaki amaç öğrencinin özgün nitelikte araştırma yapmasını sağlamaktır. #doktora tezi, uzun ve yorucu bir süreçtir. #tez desteği, #tez yardımı, sizin yanınızdadır
YÜKSEK LİSANS TEZ
yüksek lisans tez, Yüksek lisans tezi hazırlama konusunda tez yazdırmak isteyen öğrencilere destek vermekteyiz. Son yıllarda artan yüksek lisans yapan öğrenci sayısı #lisans üstü, konularda bilgi almak isteyen öğrenci sayısında da ciddi bir artışı beraberinde getirdi.
1. Online 7/24
Sorularınız için arayabilir. Veya mail atabilirsiniz. Süreç bitene kadar kesintisiz iletişim saglayabilirsiniz.
2.Sizi Arayalim ve Onaylayin
tez fiyatı ve tez desteği konusunda anlaşma sağlandığında çalışma süreci başlar
3.tez konusu
tez yazma ve tez önerisi alındıktan sonra çalışma başlatılır.
4.tez hazırlama
tez düzenleme, bittikten sonra onayınıza sunulur. tez düzenleme, ücretsizdir
6589
Tamamlanan tez sayısı
6589
Tamamlanan Danışmanlık Sayısı
7530
Mutlu Müşteri ve Ailesi
Teşekkür Mesajı
HAKKIMIZDA
TEZ HAZIRLAMA

İşlerimizi dijital ortamdan (internetten) yürüttüğümüz için somut bir işletmeye ihtiyaç duymuyoruz. Şehrin göbeğine “Tez hazırlama merkezi” ofisi açamayız. Çünkü böyle bir şeye ihtiyacımız olmadığı gibi ofis tarzı yerler bize külfet olur. Anlayacağınız Home ofis çalışıyoruz.

Home ofis çalışmamızın bir diğer sebebi ise yaptığımız işin sezonluk olmasıdır. Sezonluk işler yoğun iş temposunu sahiptir. Tez teslim tarihi yaklaşan öğrencilerin bir anda ofise yığıldığını düşünün, herkesin tez düzenleme ve tez yazdırmak istediğini düşünün. Böyle bir ortamda hem sağlıklı çalışamayız hem de işimizi profesyonelce yapamayız.

Aslında bu tür müşteri yığılmalarıyla karşılaşmayabiliriz çünkü uzmanlık alanlarımız yüksek lisans tezleri olduğu için hepsi işinde gücünde insanlar. Yine de Home ofis çalışarak daha mutluyuz.

Hedef TEZ HAZIRLIK
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli TEZ sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
GEÇME GARANTİLİ TEZ YAZIMI
TEZİN İNTİHAL ORANININ EN DÜŞÜK ÇIKMASI
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
Bu Metni Düzenlemek çok kolay ,
metni düzenlemek için tıklayınız
Türkiye’de bu işi 2005 yılından itibaren sürdürmüş kurumsal firmadır.
Bugüne kadar çok sayıda yüksek lisans tezi, doktora tezi, proje ve makale ile ilgili süreçlerde öğrencilerin ve danışman hocaların yetişemediği ya da eksik kaldığı noktalarda her türlü desteği vererek öğrencilerin memnuniyetini kazanmıştır.
 
özel site tasarımı burhan 0534 465 50 36
Bize Ulaşın
Menü
ADRES
MALTEPE Istanbul
TELEFON
0533 466 78 80
POSTA
istanbultezhazirlamamerkezi@gmail.com