istanbultezhazirlamamerkezi@gmail.com
0533 466 78 80
 
ADRES
Bağdat Cad. Maltepe / İSTANBUL
TELEFON
0533 466 78 80
E-POSTA
istanbultezhazirlamamerkezi@gmail.com
SÜREÇ NASIL İŞLER
tez yardım isteğinizi bizi arayarak yada mail yoluyla bildirdiğinizde konusunda uzman hocalarla iletişime geçeriz. konferans yöntemiyle görüştürürüz sizi, karar verdiğinizde çalışma size mail yoluyla gönderilir.
DOKTORA TEZ DANIŞMANLIĞI
doktora tez danışmanlığı, doktora eğitimi, almak isteyen öğrenciler için hazırlanan bir proğramdır. buradaki amaç öğrencinin özgün nitelikte araştırma yapmasını sağlamaktır. #doktora tezi, uzun ve yorucu bir süreçtir. #tez desteği, #tez yardımı, sizin yanınızdadır
YÜKSEK LİSANS TEZ
yüksek lisans tez, Yüksek lisans tezi hazırlama konusunda tez yazdırmak isteyen öğrencilere destek vermekteyiz. Son yıllarda artan yüksek lisans yapan öğrenci sayısı #lisans üstü, konularda bilgi almak isteyen öğrenci sayısında da ciddi bir artışı beraberinde getirdi.
1. Online 7/24
Sorularınız için arayabilir. Veya mail atabilirsiniz. Süreç bitene kadar kesintisiz iletişim saglayabilirsiniz.
2.Sizi Arayalim ve Onaylayin
tez fiyatı ve tez desteği konusunda anlaşma sağlandığında çalışma süreci başlar
3.tez konusu
tez yazma ve tez önerisi alındıktan sonra çalışma başlatılır.
4.tez hazırlama
tez düzenleme, bittikten sonra onayınıza sunulur. tez düzenleme, ücretsizdir
6589
Tamamlanan tez sayısı
6589
Tamamlanan Danışmanlık Sayısı
7530
Mutlu Müşteri ve Ailesi
Teşekkür Mesajı
Biz kimiz
Şirketimiz, Türkiye genelindeki üniversitelerde bulunan doktora, tıpta uzmanlık ve yüksek lisans öğrencilerine Türkçe ve İngilizce olmak üzere tez, proje, makale hazırlama ve analiz hizmetleri veren bir kuruluştur. Ana amaç olarak üniversitelerde eğitim gören öğrencilerin eğitim, tez ve proje çalışmalarında danışmanlık sağlayan, öğrencilerin her tür ve ortamdaki bilgi ve belge gereksinimlerini karşılayan, ulusal ve uluslararası ölçekte bilgi birikimi, kullanımı ve transferine destek olan bir işletme kimliğini benimsemekteyiz. Kurumsal vizyonumuz, hedefe uygun olmak, çözüm odaklı stratejilerle en üst düzeyde tez hazırlama hususunda verim üretmektir.Web sitemiz içerisinde yer alan iletişim formunu doldurarak tez yazdırma ya da danışmanlık talebinizi iletebilir; tez yazımı ve tez oluşturma çalışmalarımızın nitelikli sonuçları ile tanışabilirsiniz. Rakiplerine göre bir adım önde hizmet veren bir tez merkezi olarak amacımız müşteri memnuniyetidir. Firmamız bu hedefle hizmet sunduğu değerli müşterilerine sadece ilgili olduğu alanda çalışmalar yürüten, profesyonel ve akademik alt yapıya sahip danışmanlar, gerekli yazım ve imla kurallarına uyularak oluşturulmuş sorunsuz ve nitelikli tezler ile güven odaklı bir tez danışmanlığı sunmaktadır.
NEDEN BİZ ?
BAŞARI GARANTİSİ, TECRÜBE, ÖZGÜNLÜK, GÜVENLİK
PROFESYONEL DESTEK
TEZ YAZDIRMA, TEZ DANIŞMANLIĞI, TEZ HAZIRLAMA KONUSUNDA
PROFESYONEL DESTEK VERİYORUZ, TÜRKİYE GENELİNDE 190 ÜNİVERSİTEYE HİTAP EDİYORUZ
NEDEN BİZ ?
%100 MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEYİZ.
 
özel site tasarımı burhan 0534 465 50 36
Bize Ulaşın
Menü
ADRES
MALTEPE Istanbul
TELEFON
0533 466 78 80
POSTA
istanbultezhazirlamamerkezi@gmail.com